Játékok
keresésmenumenumenu
Játékok
Mesehősök Ajánlott termékek Újdonságok
(+36) 20 591 9896
0

theme

Álláslehetőség

Kockamanó » Információk

HOSSZÚ TÁVRA KERESÜNK

BOLTI ELADÓT

Volt szerencséd megépíteni már a Világ 7 csodájának mindegyikét? Bejártad már egy nap alatt Párizst, Prágát, Alhambrát sőt még a Marsot is terraformáltad?

Képes voltál barátaiddal összefogva, egymást segítve vendégeket kiszolgálni, bűnügyeket felgöngyölíteni, vírust megállítani és gonosz erőket legyőzni?

Ha nem riadsz vissza új kalandoktól sem, Rád van szükségünk!

Megnövekedett forgalmunk miatt új eladó kollégát keresünk Kockamanó Játékboltunkba!

Amit kínálunk:

  • Állandó, szűk vásárlói kört.
  • Összetartó, egymást támogató csapatot.
  • Havi munkarenden alapuló, kollégákkal egyeztethető munkaidőt.
  • Stabil hátteret és hosszútávú munkalehetőséget.
  • Cégen belüli fejlődési lehetőséget.
  • Azonnali munkakezdést.

Feladataink:

  • Pénztárgép-, és vásárlások kezelése.
  • Üzletünk nyitása illetve zárása, rövid nyitvatartási időnkből adódóan.
  • Vásárlóinknak való segítségnyújtás személyesen illetve telefonon.

Elvárásaink:

  • Korábbi kereskedelmi vagy vendéglátói tapasztalat kassza kezeléssel, nyitásban - zárásban szerzett tapasztalattal.
  • Érdeklődés és nyitottság termékeink, legfőképpen modern társasjátékaink iránt.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Ügyfélközpontú hozzáállás.

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Játékok értékesítésében szerzett tapasztalat.

Pozíció neve: Bolti eladó.

Munkavégzés ideje: Minimum heti 30-35 óra, megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: 1119, Budapest, Etele út 32/C

Megközelíthető: 1-es villamossal, 4-es metróval

Önéletrajzodat a karrier@kockashop.hu e-mail címre küldheted.